Nezařazené

MONTH IN QUARANTINE

Krásný Velký pátek! Já se rozhodla, že do dnešního článku dám takový mix fotek z domácí karantény. Musím říct, že si to pomalu začínám užívat. To počasí je nádhera a dneska ráno jsme s přítelem vyjeli na kola. Za chvíli budu péct zdravého beránka a ještě musím odcvičit 4 videa podle Pamely.

Většinu času volna trávím cvičením, běháním, posilováním a ježděním na kole. Je super, že se už udělalo krásně. Proto mě to i tak baví! Teď nově začínám cvičit podle výzvy od Pamely a dám vám sem i fotku. Bude to masakr. Kdo do toho půjde se mnou?

Taky miluju tyhle západy slunce. Večer s přítelem hrajeme pořád badmiton, občas i trénuji stojky nebo s rodinou grilujeme.

A prosím nelekejte se! Úklid skříně už byl vážně potřeba. Nejdříve jsem všechno vyházela ven a půlku oblečení jsem vyřadila. Kalhoty jsem si nově dala na ramínka a musím říct, že je to odost přehlednější.

A lásky osmnáctiny…♥

Objednala jsem tuhle únikovou hru, kterou jsme si spolu hned zahráli a fakt je to skvělý!!!! Zabaví vás to minimálně na dvě hodiny a ještě to je pořádně napínavý. Tady je odkaz na hru, kterou jsem kupovala.

Tenhle článek bude asi hodně dlouhej, ale nemůžu vynechat moje oblíbené pečení. Většinou se snažím recept upravit, aby byl zdravější a nedávno jsem zkoušela tenhle banánový chlebík. U mě na instagramu mám i recept, nebo mi můžete i napsat ♥

A jaká by to byla karanténa bez lívanců?! Jsou opravdu výborné, zdravé a jednoduché.

  • mleté ovesné vločky
  • 2 banány
  • 2 vajíčka
  • trochu rostlinného mléka
  • lžíce medu (pokud chcete)

A také jsem naštěstí udělala řidičák před karanténou, takže teď co nejvíce jezdím, abych to nezapomněla:D

A nehty asi teď řeší každá slečna, co má gelové nehty. Já doporučuji vzít pilník na paty a dvě hodiny brousit:D Je to fakt úleva.

Mějte se moc hezky!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *