Konečně jsem si dala dohromady obrázky, které chci mít tento rok na své nástěnce vizí! Už mi jen zbývá všechny vytisknout a nalepit, na to se těším úplně nejvíc. A co vy, dáváte si nějaká předsevzetí? Nebo také tvoříte nástěnky? Pro mě je to taková tradice, mám větší chuť na sobě makat a pokaždé, co ztrácím motivaci, kouknu do deníku nebo na nástěnku a vzpomenu si na to své odhodlání začátkem roku.

2020! Nový rok! Nový desetiletí! Tím chci hlavně říct, že pokud o něčem sníte, bojíte se vystoupit ze své komfortní zóny a čekáte, až ta pravá chvíle přijde…věřte tomu, že nepřijde. Pravá chvíle je ta, kdy si ji určíte VY!

  • Dám příklad CVIČENÍ. Proč lidé čekají na pondělí, na nový měsíc, rok? Když začneme dnes, uvidíme totiž výsledky o den dříve, než kdybychom začali až zítra. A to je pro mě moto na tento rok. Proč čekat, až k nám naše sny přiletí?
  • Myslím si, že i ty nejmenší věci jsou pro naše úspěchy důležité. Já se snažím dělat i ty nejobyčejnější věci co nejlépe. Snažím se mít (i když to občas nejde) pozitivní myšlení, ze všeho si nedělat moc velkou hlavu. Jsme jen lidi a stejně to nějak dopadne. Hodně věcí se změní, pokud změníte vy váš přístup. Když uvidíte za vším jen to negativní, budete se tak i cítit i ve svém životě. Vše začíná u vás v hlavě.
  • A motivační věta na začátek roku…POKUD CHCEŠ ZAČÍT, TAK ZAČNI! (nikdo jiný to za tebe neudělá…)

1 Comment

Comments are closed.